BlogOto Lastik

Davanti Latin Lastik Fuarı’nda Etki Yaratmayı Amaçlıyor

Davanti Latin Lastik Fuarı'nda Etki Yaratmayı Amaçlıyor 1

Lastik üreticilerinden Davanti Lastikleri, 2023’te merakla beklenen Latin Tyre Expo’da önemli bir etki yaratmaya hazırlanıyor. Latin Amerika’daki marka varlığını oluşturmaya ve genişletmeye güçlü bir şekilde odaklanan bu fuar, Davanti lastik için marka bilinirliğini artırması ve yeni dağıtım fırsatlarını keşfetmesi için önemli bir platform görevi görüyor.

Davanti Lastikleri Popüler Ürünleriyle mi Öne Çıkmayı Hedefliyor?

Davanti lastikleri, 14-16 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan fuarda kapsamlı ürün yelpazesini gururla sunacak. Davanti, köklü ve popüler ürünlerini sergilemenin yanı sıra, sektör profesyonelleri ve katılımcılar arasında heyecan yaratarak, lastik yelpazesine henüz piyasaya sürülmemiş ve merakla beklenen eklemeleri de tanıtacak.

Hangi Performanslı Serileriyle Davanti Lastikleri Öne Çıkıyor?

Davanti lastik üreticisinin standını ziyaret edenler, ürün yelpazesinin çekirdeğini oluşturan ve büyük saygı gören DX lastiklerini görmeyi bekleyebilirler. Standda ayrıca arazı lastiği Davanti Terratoura A/T, Protoura Sport ve Davanti Vantoura 4-Seasons gibi favoriler de sergilenecek. Ayrıca, katılımcılar Davanti’nin ilk özel çamur arazi lastiği olan Davanti Terratoura M/T off-road lastikleri için özel bir ön izlemesine sahip olacaklar. Ayrıca, Davanti Protoura Sport Runflat dahil olmak üzere iki yeni Protoura Sport ürünü sergilenecek ve şu anda geliştirme aşamasında olan bir başka model daha tanıtılacak.

Davanti Lastik Üreticisinde Yeni Fırsat Heyecanları

Yaklaşan etkinlikle ilgili heyecanını dile getiren Davanti Lastikleri Genel Müdürü Peter Cross, şirketin 2021’den bu yana Latin Amerika’da önemli bir büyüme kaydettiğini, halihazırda çok sayıda dağıtım ortağı bulunduğunu ve daha fazlasının da ufukta olduğunu vurguladı. Cross, yeni ilişkiler kurmak ve pazarın taleplerini karşılayan genişleyen ürün yelpazesini sergilemek için fırsatlar sunan Latin Lastik Fuarı (Latin Expo) gibi fuarların değerini vurguladı. Davanti lastikleri yeni bağlantılar kurmaktan ve etkinliğin neler getireceğini görmekten heyecan duyuyor.