Blog

Hyundai’nin Seçimi Kumho Yaz Lastikleri

Hyundai’nin Seçimi Kumho Yaz Lastikleri 1

Hyundai, yeni aracı için Kumho yazlık lastik desenlerini tercih ediliyor. Güney Kore’de Grandeur model ismi ile sunulan yeni Hyundai Azera orijinal ekipman lastikleri, yüksek yol tutuşu yanında sürüş konforu sunuyor. Homologe edilen ilk lastik Kumho Ecsta PS71. Markanın Ecsta yüksek performans lastik serisinin bir üyesi olan Kumho yaz lastiği, aynı zamanda K-Silent teknolojisine sahip. Seçilen bir diğer ürün ise Kumho Majesty 9 Solus TA91.

Hyunda’nin yeni nesil sedanı, Kumho Ecsta PS71 lastikler ile donatılıyor. Kumho yaz lastikleri, yüksek performansının yanı sıra gürültü azaltan teknolojisi ile de öne çıkıyor. Hyundai Azera sürücüleri için hem sürüş performansı ve güvenlik hem de konfor sunulacak.

Yedinci nesil Hyundai Azera için seçilen Kumho yaz lastikleri arasında Solus TA91 de bulunuyor. Hem bu desende hem de Kumho Ecsta PS71 lastiklerde bulunan K-Silent teknolojisi, yenilikçi teknolojiler kullanılarak geliştirildi. Lastiklerin iç yapısında bulunan poliüretan köpük tabakası, gürültü seviyesinin azalmasında etkili oluyor. Kumho yazlık lastik deseninde kullanılan bu özel teknoloji, 2014 yılında geliştirildi. Üretici, o zamandan bu yana hem Güney Kore hem de yurt dışında çok sayıda patent aldı.

Kumho lastikler, Hyundai Azera yanı sıra birçok araç üreticisinin çok sayıda modeli için homologe ediliyor. Kumho yaz lastikleri, yüksek fiyat performansları ile aynı zamanda tüketiciler tarafından da rağbet görüyor. Ülkemizde de satışta bulunan Kumho Ecsta PS71 hem kuru hem ıslak zemin performansı ile yüksek güvenlik sağlıyor. Kumho yazlık lastikler üstün performans sunmanın yanında sürüş konforunu da arttırıyor.

Kumho Yaz Lastikleri Sürücü İhtiyaçlarına Hitap Ediyor

Markanın OE Satışları Genel Müdürü Kim In-soo da Kumho yaz lastikleri ile ilgili yorumda bulundu: “Hyundai Azera sedan için tescilli K-Silent lastik teknolojimizi sunmaktan çok memnunuz. Hyundai Motor Company gibi, Kumho Lastikleri de sürücülerin ihtiyaçlarını karşılayan ve sürüş keyfini artıran yeni teknolojiler ve ürünler geliştirmeye devam ediyor.”