Blog

İlk Hankook Treyler Lastiği Tanıtıldı

İlk Hankook Treyler Lastiği Tanıtıldı 1

Güney Koreli lastik üreticisi Hankook treyler lastiği segmentine giriş yaparak yenilikçi ürün yelpazesini genişlettiğini duyurdu. Hankook kamyon lastikleri arasında yer alan ürün en popüler ebatlarda üretilecek. Hankook Vantra Trailer, dokuz ebada sahipken; daha yüksek yükler için TH31 versiyonu üç ebatta sunulacak.

Hankook Treyler Lastiği Çekiş Gücü Nasıl?

Hankook treyler lastiği; karavanlar, beş tekerlekli römorklar, seyahat römorkları, düz yataklı / çekiş römorkları vb. araçlar için üretildi. Treylerler için yeni Hankook kamyon lastikleri, ağır hizmet koşulları altında olağanüstü dayanıklılık ve denge sağlayacak şekilde tasarlandı. Hankook Vantra Trailer, ağır hizmet performansı için optimize edilmiş yüksek sağlamlıkta bloklara ve özel oluk tasarımına sahip. Hankook treyler lastiği, dayanıklılık ve stabilite sağlamanın yanı sıra tüm yol koşullarında çekiş gücünü arttırıyor.

Hankook Treyler Lastiği Dayanıklı mı?

Yeni ürünün daha ağır yükler için geliştirilen versiyonu Hankook Vantra Treyler TH31, mükemmel çekiş gücü ve su tahliyesi sağlayan zikzak şeklindeki kanalların yanı sıra taşların dişler arasında birikmesini önleyici asimetrik oluklara sahip. Hankook treyler lastiği, aynı zamanda maksimum dayanıklılık için tamamen çelik radyal bir yapıda. Hankook kamyon lastikleri segmentinde yer alan ürün, gelişmiş dayanıklılık için polimer zincirlerinin bağlantısının kesilmesini ve oksidasyonu en aza indiren Innovation Mixing System (IMS) isimli karışım teknolojisi ile sunuluyor.

Hankook Vantra Trailer Yüksek Performans ve Kalite Sunuyor

Hankook Lastik & Teknoloji Başkanı ve CEO’su Sooil Lee: “Tüketicilerin açık yol özgürlüğünün ve harika dış mekanların macerasının tadını çıkarmasını sağlayan ürünler sunmaya kararlıyız. Hankook treyler lastiği; binek, SUV ve hafif ticari araç lastiklerimizle aynı yüksek kalite ve performans seviyesini sunuyor. Hankook Vantra Trailer ile segmente girmeye hevesliyiz; yeni ve yenilikçi ürünlerimizle pazara hizmet vermeyi dört gözle bekliyoruz.”