BlogOto Lastik

Gislaved Lastikleri KHL ve MHL ile Lisans Ortağı Oldu

Gislaved Lastikleri KHL ve MHL ile Lisans Ortağı Oldu 1

Ünlü lastik markası Gislaved, resmi olarak Continental Hockey League (KHL) ve Youth Hockey League’in (MHL) lisans ortağı oldu. Gislaved lastiklerinin bu iş birliği sayesinde, sponsorluğun ötesine geçilerek takım taraftarları için ortak etkinlikler düzenlenmesini ve hokey camiası içinde bağlantıların geliştirilmesi hedefleniyor.

Neden Gislaved Lastikleri Hockey Sponsoru Oldu?

Gislaved lastikleri marka müdürü Viktor Sabynin, Rusya’da hokeyin önemini ve Gençlik Hokey Ligi’nin bu spor için çok önemli bir yetenek havuzu olduğunu vurguladı. Gislaved kış lastiklerinin buz ve kar üzerindeki güvenilir yol tutuşu ile hokeyin dinamik doğası arasında paralellik kuran ortaklık, ülkenin hokey geleceğinin gelişimine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Gislaved Lastikleri Güvenli Sürüş Taahüdüne Uyuyor

Yüzyılı aşkın bir geçmişe sahip olan ve Rusya’da kış lastikleriyle tanınan Gislaved, Rus Continental fabrikasını satın alarak markanın haklarına sahip oldu. 2024 yılında yeni bir yaz lastiği serisini piyasaya sürecek olan S8 Capital holding, markanın güvenilir ve güvenli sürüş deneyimleri sunma taahhüdünü sağlamlaştırıyor ve KHL / MHL ile iş birliği yaparak etkisini oldukça güçlendiriyor.