BlogOto Lastik

Apollo Lastikleri Yaz UHP Serilerinde Devrim Yaratıyor

Apollo Lastikleri Yaz UHP Serilerinde Devrim Yaratıyor 1

Apollo lastikleri, 2012 Vredestein Ultrac Vorti’den bu yana Vredestein markası altında bu kategorideki ilk tamamen yenilenmiş model olarak öne çıkan Vredestein Ultrac Pro Ultra yüksek performanslı yaz lastiği serisini piyasaya sürüleceğini resmen duyurdu. Bu yeni sürüm, pazarda rekabetçiliği sağlamayı amaçlayan birkaç geliştirme girişiminin ardından geldi.

Geliştirilmiş Tasarım ve Benzeri Görülmemiş Performans

Vredestein Ultrac Pro, selefi Ultrac Vorti+ serisine kıyasla önemli bir performans artışı vaat eden yeni malzemeler içeren yenilenmiş bir tasarım ve sırt deseni sunuyor. Bu yaz lastiği, yalnızca gelişmiş yol tutuşu ve üstün konforun benzersiz bir kombinasyonunu değil, aynı zamanda uygun fiyat aralığını da hedefliyor.

Apollo Lastikleri Hangi Teknik Özellikleri Sunuyor?

Apollo Lastikleri, lastik performansındaki önemli artışı bilim departmanına yaptığı önemli yatırımlara borçludur. Gelişmiş sanal prototipleme ve modelleme gibi yenilikçi teknikler lastiğin geliştirilmesinde çok önemli bir rol oynamıştır. Ayrıca marka, Ultrac Pro’da sektörün ilk gerçek asimetrik varyantının yaratılmasına katkıda bulunan ve rekabetçi bir segmentte ayırt edici bir görünüm sağlayan mühendislik becerisiyle tanınan Italdesign Giugiaro ile 25 yıllık iş birliğini kutluyor.

Vredestein Yaz Lastiği Segmentinde Beklentileri Aşmayı Hedefliyor

Apollo Europe Başkanı ve CEO’su Benoit Rivaillant, Ultrac Pro’nun piyasaya sürülmesinin Vredestein markasının pazardaki varlığını çeşitlendirmedeki önemini vurguluyor. Marka dört mevsim lastikleri ile tanınırken, yaz lastiğine verilen önem de giderek artıyor. Şirketin, Avrupa’nın elektrikli araçlar için öncü dört mevsim lastiği de dahil olmak üzere yüksek performanslı dört mevsim ürünlerine olan bağlılığı, yaz lastiği alanında yeni standartlar belirleme arayışının altını çiziyor. Vredestein Ultrac Pro, bu sektördeki kritik parametrelerde müşteri beklentilerini aşmayı hedefliyor.