Blog

Kampanyalı 205/55R16 Pirelli Lastik Fiyatları

205 55 r16 pirelli lastik fiyatları

İtalyan premium lastik markasının Türkiye fabrikalarının bulunması en hesaplı 205 55 R16 Pirelli lastik fiyatları ile alışveriş yapabilmeyi sağlamaktadır. 1872 yılında Milan’da kurulmuş olan Pirelli, dünyanın en büyük lastik üreticileri içerisinde yer almaktadır. Beş kıtada, 160 ülkede faaliyet gösteren marka; yüksek yol tutuşu ve sportif performansa sahip ürünleri ile öne çıkmıştır. Pirelli lastikler, üstün viraj performansı sunmakta ve yüksek manevra kabiliyeti sergilemektedir. Online lastik satış platformları üzerinde çok sayıda alternatif, kampanyalı 205/55R16 Pirelli lastik fiyatları ile sunulmaktadır.

İndirimli 205 55 16 Pirelli Fiyatları

Spor ve lüks otomobil üreticileri ile yaptığı iş birlikleri ile de öne çıkan Pirelli, 2300’ü aşkın orijinal ekipman işaretlemeli lastiğe sahiptir. Marka, aynı zamanda Formula 1 gibi motor sporları etkinliklerinde de öne çıkmıştır. Pirelli, tüm bu tecrübeler sayesinde yenilikçi lastik teknolojileri ile üstün performansa sahip ürünler geliştirmektedir. İnternetten lastik satışı yapan siteler, bu ürünleri; indirimli 205 55 16 Pirelli fiyatları ile birlikte ücretsiz kargo ve peşin fiyatına taksit avantajlarıyla sunmaktadır. Aynı zamanda kimi sitelerde yetkili noktalarda ve kapıda montaj olanağı da yer almaktadır.

Yazlık Pirelli lastikler, direksiyon manevralarına verdiği hızlı ve doğru tepki ile öne çıkmaktadır. Yağmurlu ve güneşli hava koşullarında yüksek yol tutuş ve frenleme performansı sağlamaktadır. Pirelli kış lastikleri ise zorlu kış koşullarında kullanılmak üzere geliştirilmektedir. Bu lastikler, 7 dereceden düşük sıcaklıklarda elastikiyetini koruyabilmekte; karlı ve buzlanmış zeminlerde üst düzey performans sergilemektedir. 2055516 Pirelli ürün yelpazesi içerisinde son olarak 4 mevsim lastikler yer almaktadır. Dört mevsim lastikleri, yılın 365 günü güvenli performans sergileyebilmektedir. En uygun 205 55 16 Pirelli fiyatları ile kış, dört mevsim ve yaz lastiği alternatifleri sunulmaktadır.

Avantajlı 205 55 R16 Pirelli Fiyatları

Pirelli P7, Cinturato P1 Verde gibi desen seçenekleri, markanın yaz lastikleri içerisinde yer almaktadır. Bu ürünlerin özelliği, hem ıslak hem kuru zeminde; hem düz hem virajlı yollarda üstün performans sağlayabilmesidir. Kışlık lastikler için ise Pirelli W210 Snowcontrol Serie 3 gibi ürünler örnek verilebilir. Bu lastikler; 7 dereceden düşük sıcaklıklarda hem ıslak ve kuru hem de karlı ve buzlu zeminlerde yüksek yol tutuşuna sahiptir. Avantajlı 205 55 R16 Pirelli fiyatları ile sunulan dört mevsim lastiklerine ise Cinturato All Season deseni örnek gösterilebilir.