Blog

Achilles Otomobil Lastiği

Achilles Otomobil Lastiği 1

bilhassa tarih sayfalarını kurcalamayı sevenlerin iyi bildiği bir isimdir Achilles. Tarih severler için Yunan mitolojisi ve Roma tarihsel oldukça ilgi çekimli efsanelere ev sahipliği yapıyor oluşları nedeniyle büyük bir önem taşımaktadır. En az tarihsel kişilik kadar Achilles oto lastikleri de başarı göstermektedirler. Teknolojik gelişmeler için yüklü AR-GE yatırımları oluşturan kuruluşlar arasında yer almakta olan Achilles, zamanımız teknolojileri alanındaki başarısıyla adından yeterince söz ettirmektedir.

achilles lastik

Achilles’i bu denli başarılı kılan esas etkin piyasaya yeni giriş oluşturan kuruluşların içine düştüğü büyük hatalardan biri olan bütün modellerde üretime geçme çabası yerine ultra yüksek performans ve yüksek performans lastikleri üretimi ile başlayarak bu bölgelerde adını duyurabilmesidir. özellikle yarış araçlarına yönelik ürünleri ile ön plana çıkan Achill, Amerika’nın ünlü markaları arasında yer almaktadır.

Kısaltması APı olan Amerikan Pasifik Endüstrileri şirketi tarafından üretilen mitoloji serisinin bir parçası olan Achill diğer üretim adları olan Gladiator, Pegasus, Armour, Hartland, Farmking ve Advance markaları içinde en meşhur olanıdır. Bu bir duruma tesir eden esas faktör elbette diğerlerinin üretmekte olduğu modeller ile ilgilidir.

achilles lastikler

Global bir satış ağı çerçevesinde yetkinlik belgeleriyle kanıtladığı başarısı ile Achilles Platinum serisinde kuru zeminde aracınızın azami performansını deneyebilir, Achilles art Sport serisi ürünleriyle farklı hava şartları ve farklı zemin yapılarında güvenli sürüşle birleşen performansı hissedebilirsiniz.

çoğunlukla drift yarışçılarının tercihi olan Achill, bu tercih sebebi oluşunu hesaplı fiyatlarına, enfazla performansı güvenli bir şekilde sunmasının yanı dizi epey bir dayanıklı olabilmesi yardımıyla elde etmiştir. ayrıca Achilles oto lastik fiyatlarının ucuz alternatifler olması ayrıcalıklı ekonomik kitlelerden insanlara hitap edebilmektedir.