Blog

BF Goodrich Araç Lastikleri

BF Goodrich Araç Lastikleri 1

şayet bir arazi sürüşü tutkunuysanız veya büyük ve kuvvetli araçlardan hoşlanıyorsanız lastik tercihiniz de aracınızdan aldığınız zevki direk etkileyecektir. bunun gibi pozisyonlarda BF Goodrich lastikleri doğru tercihler listesinde ilk sıralardaki yeri ile önünüze çıkmaktadır. Off Road, Suv ve 4×4 vasıta tiplerine özel üretilmekte olan oto lastik modelleri ile Bf Goodrich içinizdeki maceracı ruhu tetikleyebilecek bir firma şekilde hizmet vermektedir.

oldukça geniş bir ürün yelpazesinde bulunan üstün yol tutuşu sağlamaktayken son derece dayanıklı da olan oto lastikleri ile enfazla tercih edilen oto lastik modelleri Bf Goodrich’e aittir. Düşük devinim kabiliyeti ile güvenlik önlemlerinin hızlı manevralara yönelik değil, hız kesme, durma ve dayanıklılık bunun gibi alanlarda alındığı bu tip araçlarda, oto lastik seçimi güvenlik için yoğun şekilde kritik bir faktördür. bilhassa off-road, SUV ve 4×4 araç tipleri için söz konusu olan bu halde BF Goodrich farkını aleni ortaya koymakta ve size gereksinim duyduğunuz güvenlikle harmanladığı performansı sunmaktadır.

goodrich

Bf Goodrich lastiklerini bu günkü başarısına ulaştıran esas etken “mükemmeli arzulamak” olmuştur. Uzun yıllar boyunca oto lastik sektöründe hizmet vermiş olmanın deneyiminden yola çıkarak günümüzde başarıyı yakaladığı üretim faaliyetlerinde BF Goodrich, bütün hava şartlarında yüksek zemin kavrayabilme ve fren mesafelerinin kısalığı bunun gibi nitelikleri tüm ürünlerine uygulamaktadır. bununla beraber bu uygulamalar esnasında türlü aşamalarda yapılmakta olan testler yardımıyla Bf Goodrich’in ürettiği bütün lastikler adeta kalitenin görülen yüzü olarak satışa sunulmaktadır.

goodrich lastikler

bilhassa uzun yolculuklarla yoğun çok karşılaşmakta olan kişiler için ve farklı hava şartlarının söz konusu bulunduğu seyahatlerde tercih edilen BF Goodrich, sahip olduğu geniş ürün ağı meselesi için önemli bir ilgi ve memnuniyet görmenin gururu ile üretim yapmaktadır. Bu memnuniyet ve beğeniler yardımıyla üretim kapasitelerini arttırmakta ve kaliteyi yükseltebilmek için AR-GE çalışmalarına son derece dikkatli yatırımlar yapılıyor ki, her süre esas prensipleri evvela can güvenliği olan firmanın başarısının katlanmasındaki en büyük etkin de budur şüphesiz.