BlogOto Lastik

BKT İş Makinesi Lastik Paleti Multiforce BK T91 Piyasaya Çıkıyor

BKT İş Makinesi Lastik Paleti Multiforce BK T91 Piyasaya Çıkıyor 1

BKT lastikleri, yeni endüstriyel kauçuk palet serisini piyasaya çıkarıyor ve serinin ilk ürünü Multiforce BK T91 oluyor. Özellikle kompakt paletli yükleyiciler (CTL) için tasarlanan bu yeni ürün, BKT lastik firmasının yenilikçi ruhunu ve kullanıcı ihtiyaçlarını karşılama konusundaki kararlılığını ortaya koyuyor.

BKT Lastikleri Kauçuk Palet Pazarına Ne Zaman Girdi?

BKT lastikleri, kauçuk palet pazarı segmentine Kasım 2022’de girdi ve tarım uygulamalarına yönelik ilk serisi BKT Agriforce hemen başarı göstererek dikkat çekiyor. Sadece birkaç ay sonra şirket, sürekli gelişen bu sektörlerde daha performanslı ve spesifik ürünlere duyulan ihtiyacı fark ederek endüstriyel ve inşaat uygulamaları için BKT Multiforce serisini piyasaya çıktığını duyuruyor.

Performans Olarak BKT Multiforce BK T91 Neler Sunuyor?

BKT Multiforce BK T91, zorlu koşullara dayanacak şekilde üretilmiştir ve her türlü arazide olağanüstü direnç, denge ve performans sağlıyor. Ayrıca, dar alanlarda bile mükemmel yol tutuşuna sahiptir ve bu da onu malzeme taşıma işlemleri için ideal bir ortak haline getirir. BKT Multiforce serisi, özellikle agresif asfalt, çamur, kaya, moloz ve engebeli arazi gibi zorlu yüzeylerde zorlu koşullara dayanacak şekilde tasarlanıyor. Aşınmaya ve yıpranmaya dayanıklı malzemelerden üretilen bu yeni palet serisi, operatörlere konforlu ve güvenli bir sürüş sağlarken uzun bir ürün ömrü garanti ediyor.

BKT Lastikleri İş Makinası Serisine Nasıl Bir Model Tasarladı?

Serinin ilk modeli olan BKT Multiforce BK T91, malzeme taşıma uygulamalarında kullanılan kompakt paletli yükleyiciler için tasarlanmıştır ve önümüzdeki haftalarda uluslararası pazarlarda satışa sunuluyor. Lastik sırtı, dayanıklılığı ve ürün performansını etkileyebilecek faktörler olan kesilme, yırtılma ve aşınmaya karşı maksimum direnç sağlamak için yüksek performanslı bir bileşikten üretiliyor. Özel bileşik formülasyonu, benzersiz direnç özelliklerini ve olağanüstü dayanıklılığı büyük ölçüde birleştirerek pisti zorlu endüstriyel ortamlarda günlük kullanım için uygun hale getiriyor.

BKT Multiforce BK T91 Lastik Paleti Zorlu ve Engebeli Koşullarda İddialı

BKT Multiforce BK T91, geleneksel ürünlere kıyasla daha yüksek performans için yüksek gerilimli çelik kordlarla güçlendirilmiştir ve aşınmış paletlere bağlı arıza sürelerini ve bakım maliyetlerini azaltır. Çok sayıda kenara sahip agresif, C şekilli sırt deseni, en iyi çekiş performansına ek olarak arazide olağanüstü kavrama sağlıyor. Bu da pisti özellikle kil, çamur, asfalt, çakıl ve kum gibi yol içi ve dışındaki çeşitli yüzey koşulları için uygun hale getiriyor. BKT Multiforce BK T91 lastik paletinin ayırt edici özelliklerinden biri, dar alanlarda bile mallardan veya çevredeki ortamdan ödün vermeden olağanüstü ve hassas yol tutuş performansıdır. Bu, tüm malzeme taşıma operasyonları için çok önemli bir faktördür ve bu da gelişmiş çalışma verimliliği ve artan üretkenliğe dönüşüyor.