Blog

Bridgestone Ecopia Ürün Yelpazesi Genişliyor

Bridgestone Ecopia Ürün Yelpazesi Genişliyor 1

Bridgestone Ecopia kamyon lastikleri serisi yeni R213 ile genişliyor. Yeni Bridgestone kamyon lastiği hem daha uzun lastik ömrü hem de yakıt verimliliği sağlıyor. Böylelikle ticari araçlar için işletme maliyetlerinin azatılması hedefleniyor.

Bridgestone Ecopia R213 Maliyetleri Azaltıyor

Bridgestone Amerika’nın kamyon ve otobüs radyal lastikleri marka müdürü Kyle Chen: “Günümüzün filoları, kamyonlarını gittikçe daha uzun süre çalıştırıyor ve bu da her lastik alımından maksimum performans elde etmeyi kritik hale getiriyor. Yeni Bridgestone Ecopia R213; daha akıllı, daha sürdürülebilir lastik performansı sağlamak için hem malzeme hem de tasarımdaki büyük yeniliklerden yararlanıyor. Bu, lastiğin olağanüstü kullanım ömrü ve yakıt verimliliği sayesinde daha iyi bir sonuç anlamına geliyor.”

Bridgestone Ecopia R213 %13 Daha Uzun Ömürlü

Yeni Bridgestone Ecopia R213, deformasyona karşı direnç sağlıyor ve %15’e kadar daha yüksek kilometre ömrü sunuyor. Ek olarak yeniden tasarlanan sırt deseni ve kauçuk bileşiği toplam ağırlığın azaltılmasına yardımcı oluyor. Bridgestone kamyon lastiği, yakıt tasarrufunda %6 artışın yanında; daha düşük yuvarlanma direnci sunuyor.

Bridgestone Kamyon Lastiği Dayanıklılık Sunuyor

Yeni Bridgestone Ecopia R213, NanoPro-Tech teknolojisi ile enerji kaybını minimuma indiriyor. Dört kanallı tasarım, yüksek drenaj gücü sağlıyor. Bridgestone kamyon lastiği, aynı zamanda daha fazla dayanıklılık için güçlendirilmiş omuz bölgesine de sahip. Şu anda ABD ve Kanada’da satışta olan lastik, dört ebat ve ebat başına iki yük aralığından oluşan sekiz varyasyonda sunulacak. Lastik ayrıca EPA SmartWay onayına da sahip.