BlogOto Lastik

Triangle EffeXSport TH202 Lastiği ile Islak Zeminde Yüksek Kavrama

Triangle EffeXSport TH202 Lastiği ile Islak Zeminde Yüksek Kavrama 1

Triangle Lastikleri, daha yüksek performans seviyelerini hedeflemek amacıyla kısa süre önce The Tire Cologne 2022’de en yeni lastiği Triangle EffeXSport TH202 desenini tanıttı. Bu yeni lastik, ürün yelpazesinin yarısından fazlasında ıslak zeminde frenlemeyi A sınıfı etiketle taçlandırmaktadır. Mevcut değerlendirmeler şirket için bir kilometre taşını ve ileriye doğru büyük bir sıçramayı temsil etmektedir.

Triangle Lastikleri Üretimde Neleri Hedefliyor?

Triangle lastikleri, tüketicilerin beklentilerini karşılarken güvenliği garanti eden en yüksek kalitede lastikler sunmayı taahhüt etmektedir. Çin’deki akıllı endüstri 4.0 fabrikasının hayata geçirilmesiyle Triangle lastikleri, üretim teknolojisini yeni bir seviyeye taşımıştır. Küresel pazardaki konumunu kademeli olarak artırabilecek ve rakipleriyle rekabet edebilecek ürünlere geçişi hızlandırmıştır.

EffeXSport TH202 Lastiğin Performansı Nasıl?

EffeXSport TH202, suda kızaklamayı en aza indiren dört geniş uzunlamasına oluğa ve su tahliyesini artıran özelliklere sahip asimetrik bir lastiktir. Yenilikçi profili optimize edilmiş zemin teması sağlar ve büyük sert bloklarla yüksek hızda yol tutuş ve frenleme yeteneklerini geliştirir. Bu yeni Ultra Yüksek Performanslı lastik bileşimi, Triangle firmasının en son Ar-Ge araştırmalarının ve başarılı SporteX TH201 deseninden elde edilen deneyimin bir sonucudur. Bileşik, her türlü sürüş koşulunda yol tutuşunu en üst düzeye çıkarır.

Triangle Yaz Lastiği Akustik Konfor ve Keyifli Sürüş Sağlıyor

Ayrıca, EffeXSport TH202 yaz lastiği deseninin kanalları üzerindeki susturma teknolojisi en üst düzeyde akustik konfor sağlayarak sürüşü çok keyifli hale getirmektedir. EffeXSport ürünlerinin 16 inç ila 20 inç arasında değişen 54 ebattan oluşan ilk dalgası halihazırda mevcuttur. Ürün yelpazesi yıl sonuna kadar 50 ebadın daha eklenmesiyle tamamlanmış olacaktır.

Triangle Lastikleri Avrupa İş Geliştirme Direktörü Mirco Spiniella: EffeXSport TH202 ürününü Avrupa pazarına sunmaktan gurur duyduğunu ifade etti. Spiniella, “X Nesli ürünlerimizin en son gelişimini temsil etmektedir. Genel performanslarda üstünlük sağlayabilecek ve aynı zamanda ıslak zeminde en yüksek etiket değerlerini elde edebilecek” dedi.