Blog

TyreXpo Asia 2021 17-19 Mart’ta Gerçekleştirilecek

TyreXpo Asia

TyreXpo Asia 2021, 17-19 Mart 2021 tarihleri ​​arasında Singapur’daki Marina Bay Sands’de gerçekleştirilecek. Lastik sektörü için önemli fuarlar arasında yer alan TyreXpo Asia , 13. kez kapılarını ziyaretçilere açacak. Dünyanın en iyi distribütörlerini, filo yöneticilerini ve toptancılarını Singapur’a çekmeye odaklanan lastik fuarı kapsamında; lastik endüstrisinden 200’ün üzerinde katılımcıya yer verilmesi bekleniyor.

TyreXpo Asia Nedir?

TyreXpo Asia , Asya’nın önde gelen lastik fuarı olarak ön plana çıkıyor. TBR, OTR ve PCR’ı kapsayan 3 günlük B2B etkinliği, üreticileri distribütörler, filo yöneticileri ve ticaret dünyasının önde gelenleri ile eşleştirmeye odaklanıyor. TyreXpo Asia , lastik, lastik tamir ekipmanları ve aksesuar alanında 2019 yılında 6000 katılımcıya ev sahipliği yapmıştı. Singapur’da gerçekleştirilen TyreXpo Asia ; Çin, Japonya, Almanya, Hindistan, ABD,  İtalya, Güney Kore, Fransa ve 89 farklı ülkeden katılımcıları bir araya getiriyor.

TyreXpo Asia 2021 Stratejik Önem Taşıyor

Yongfeng Tires Genel Müdürü Chang Yung: “Bu, Tarsus’un Asya’nın önde gelen etkinliğine yatırım yapma çabalarını gösteren büyük bir adım. Tarsus’un çok heyecanlandığımız bu şovda ek stratejik değişiklikler ilan edeceğini duyduk.”

Tarsus Asya CEO’su Nino Gruettke: Lastik sektörü için en hızlı büyüyen pazar olan Güneydoğu Asya’yı da içine alan Asya, dünyanın en hızlı büyüyen pazarı olma özelliğine sahip. Bu hamle, lastik fuarı için yatırım yapma taahhüdümüzü ve ziyaretçileri dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılarımızla buluşturma önceliğimizi yansıtıyor.

Lastik Fuarı İş Fırsatı Sağlıyor

Bunun yanı sıra; lastik fuarı kapsamında yeni sunulan program aracılığıyla, TyreXpo Asia 2021 Asya’nın önde gelen uluslararası iş platformunu oluşturmak için dünya genelinde 150’den fazla büyük alıcıya ev sahipliği yapması bekleniyor. Program lastik sektörü için katılımcılara daha fazla iş fırsatı sağlayarak satın alma gücüne sahip, ticaret amacıyla gelen ziyaretçilerinin sayısını artırmayı amaçlıyor.