Blog

FG Pryor & Son Michelin YieldBib Lastiklerini Kullanıyor

FG Pryor & Son Michelin YieldBib Lastiklerini Kullanıyor 1

Truro, Cornwall’daki Colwyn Farm’da patates ve tahıl ürünleri yetiştirilirken kullanılan araçları desteklemek için Michelin tarım lastikleri tedarik ediliyor. FG Pryor & Son’daki şoför ve çiftlik işçisi Warwick Pryor, Michelin YieldBib lastiklerinin gerçekten iyi performans gösterdiğini ve hiç tereddütsüz yeni bir set daha sipariş ettiklerini söylüyor.

Michelin YieldBib Yüksek Yük Kapasitesi Sunuyor

Warwick Pryor: “Özellikle ne kadar dar olduklarını düşündüğünüzde ebatlarına oranla çok yüksek bir yük derecesine sahipler. Piyasadaki aynı ebattaki diğer lastiklerle karşılaştırıldığında, Michelin YieldBib belirlenen hat üzerinde çok daha iyi ilerliyor, bu da toprağı korumamıza ve bitkilere verilen hasarı sınırlandırmamıza yardımcı oluyor. ”

Michelin YieldBib Üstün Teknoloji Sağlıyor

YieldBib Michelin tarım lastikleri patentli Ultraflex teknolojisinden yararlanıyor. Bu lastikler , %40’a kadar azaltılmış lastik basıncı ile sağlamlıktan ödün vermeden; standart lastiklerle aynı yükü taşıyabiliyor. Michelin YieldBib aynı zamanda; Very High Flexion –VF (Ultra Yüksek Esneklik) teknolojisine sahip karkas ile sunuluyor. Bu teknoloji, %24 daha geniş temas yüzeyi ile aracın ağırlığını daha fazla yayıyor. Böylece toprağa çok daha az zarar veriyor. Optimum lastik performans avantajlarını korumak için VF 380/85 R34 149A8 / B TL Michelin YieldBib , 23 psi’ye kadar şişirildiğinde maksimum 50 km / s hızda; lastik başına 3.250 kg’a kadar yük taşıyabiliyor.

Michelin Tarım Lastikleri Toprağa Zararı Minimuma İndiriyor

Michelin YieldBib lastiklerinin diğer önemli özellikleri arasında hem lastiklerin dayanıklılığını artıran hem de hasar riski altındaki ana bölgeye zarar vermeyen sırt tasarımı yer alıyor. Pryor: “YieldBib Michelin tarım lastikleri hem tarlada hem de yolda gerçekten konforlu bir sürüş sunuyor. Geçmişte araçlarımızda aynı ebatta farklı markalara ait lastikler kullandık. O lastikler, zemine ve mahsullere daha fazla zarar veriyordu.”