Blog

Yeni Michelin MachXBib Tarım Lastikleri

Yeni Michelin MachXBib Tarım Lastikleri 1

Popüler Michelin tarım lastikleri yeni nesil versiyonu ile sunuldu. 160-300hp arası beygir gücünde traktörler için ideal olan yeni Michelin MachXBib yeni tasarımı ile çekiş gücünü, dayanıklılığı ve hasarlara karşı direnci arttırıyor. Yeni Michelin tarım lastikleri üç ayrı ebatta sunuldu: 600/65 R28 154D/150E, 600/70 R28 157D/154E and 600/70 R30 158D. Çok yönlü, sağlam lastikler sahada veya yolda eşit derecede etkilidir ve yeni geliştirme ile birlikte lastik ömrü açısından bir adım öne çıkmaktadır.

Yeni Michelin MachXBib Performansı Yukarıya Taşıyor

Michelin’in tarım bölümü müşteri mühendisliği destek müdürü Gordon Brookes: “Yeni nesil Michelin MachXBib lastikleri neredeyse her alanda iyileştirmeler sunuyor. Uzun yıllardır orijinal ekipman ve yenileme pazarında oldukça popüler olan lastiğin performansını bir üst seviyeye çıkardık.”

Michelin MachXBib Verimliliği Arttırıyor

Michelin tarım lastikleri için düzensiz aşınmayı önleyen yeni temas yüzeyi, yeni tasarım ile birlikte sunuluyor. Manevra kabiliyetini arttıran oluklar da yeni Michelin MachXBib lastiklerinde önemli değişiklikler arasında yer alıyor. Yüksek diş derinliği lastiklerin maksimum çekiş gücü sunmasını sağlarken, olukların daha yuvarlak olan şekli anız hasarına karşı daha fazla direnç sunuyor. Kapsamlı testler sırasında bu desenin daha sağlam olduğu ve stabilite sağladığı kanıtlandı.

Michelin Tarım Lastikleri Yüksek Kapasite Sunuyor

Yeni Michelin tarım lastikleri , yüksek basınçlarda şişirilebilmeleri sayesinde ön aksta daha yüksek yük kapasitesi sunuyor. Michelin MachXBib serisi, özellikle bu yeni ürün geliştirmeleriyle büyük değer ve çok yönlülük sunuyor. 2,4 barlık basınçta yeni 600/70 R30 158D Michelin MachXBib tarla koşullarında 30km/s hıza dek 9,780 kilograma kadar ön aks yük kapasitesi sunuyor. Bu lastikler, traktörlerini hem toprak üzerinde çalışmak hem de yolda seyahat etmek için eşit miktarda kullanan çiftçiler için ideal.