Blog

Ucuz 225/40R18 Goodyear Lastik Fiyatları

225 40 r18 goodyear lastik fiyatları

Dünyanın en büyük lastik üreticileri arasında yer alan Goodyear, 1898 yılında ABD’de kurulmuştur. Premium lastik üreticisi, ilk günden bu yana sektörde yaptığı yenilikler ile öne çıkmaktadır. 22 ülkede onlarca üretim tesisinde üretim yapan Goodyear’ın Türkiye fabrikasının yer alması en ucuz 225/40R18 Goodyear lastik fiyatları ile alışverişe imkân tanımaktadır. Yaz lastikleri, 4 mevsim ve kışlık lastikler, Goodyear 2254018 lastik ürün yelpazesi içerisinde yer almaktadır.

En Uygun 225 40 R18 Goodyear Fiyatları

En uygun 225 40 R18 Goodyear fiyatları ile e-ticaret platformları üzerinden satın alınabilen ürünler, yumuşak hamurları ile yüksek yol tutuşu ve üst düzey manevra kabiliyeti sunmaktadır. Goodyear lastikler, aynı zamanda kısa fren mesafeleri ile sürücüler için yüksek güvenlik sağlamaktadır. Marka, ıslak zemin koşulları için üretilen ilk lastik, ilk çıkarılabilir lastik gibi birçok yeniliğe imza atmıştır. Firmanın kuruluşuna öncülük eden Charles Goodyear, 1842 yılında lastik üretimi için kullanılan vulkanizasyon sürecini keşfetmiştir. Goodyear lastik test sonuçları ve etiket değerleri, ürünlerin üst düzey performansını kanıtlar niteliktedir. Bu premium lastikler, lastik kampanyaları ve avantajlardan yararlanılarak indirimli 225 40 18 Goodyear fiyatları ile satın alınabilmektedir.

Hesaplı 225 40 R18 Goodyear Lastik Fiyatları

Hesaplı  225 40 R18 Goodyear lastik fiyatları ile geniş bir ürün yelpazesi tüketiciler için sunulmaktadır. Goodyear yazlık lastikler, hem düz yolda hem de virajlarda yüksek yol tutuşu ile üst düzey performans sunmaktadır. Bu ürünler, konfor ve sportif performansı bir arada sağlayabilmektedir. Goodyear Eagle F1 Asymmetric, Efficientgrip Performance, Eagle F1 SuperSport serileri, hem ıslak hem kuru zeminde sağladığı üst düzey performans ve güvenlik özellikleri ile öne çıkmaktadır. Uygun fiyatlı Goodyear yaz lastikleri arasında yerli üretim Goodyear Eagle Sport TZ gibi seçenekler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Goodyear Eagle Sport 4 Seasons, Vector 4 Seasons G3 ve G2 lastikler, dört mevsim yüksek performans sağlayabilmektedir. Goodyear UltraGrip Performance serisinde ise 7 derece altındaki sıcaklıklarda kullanım için geliştirilen kışlık lastikler bulunmaktadır. Bu ürünler, karlı zeminler gibi zorlu koşullarda güçlü yol tutuşu ve yüksek çekiş gücü sağlamaktadır. Tüm bu alternatifler, kampanyalı  225 40 R18 Goodyear fiyatları ile satın alınabilmektedir.

Goodyear, sürekli yenilikçi teknolojiler ile üretimlerini geliştirmektedir. Lastik devi tarafından sunulan yenilikler içerisinde Run Flat lastikler de yer almaktadır. Goodyear  225 40 R18 run flat lastikler, delindiğinde 80 km/s hızı geçmeden maksimum 80 km daha ilerleyebilmektedir. Bu ürünler, “patlamayan lastik” ismiyle de bilinmektedir. Goodyear’a ait RFT lastikler, Run on Flat ismiyle patente sahiptir ve ürün isimlerinde ROF kısaltmasıyla belirtilmektedir.