Blog

Fulda

Fulda 1

fulda lastikler

Almanya’da 1900 yılında yeni bir atılım gerçekleşti ve Fulda Lastik şirketi kuruldu. Günümüze dek uzanan Fulda Lastik projesinde üretilen ürünlerde temel hedef güvenliğin ve en fazla performansın tüketiciye sunulabilmesiydi. Oto lastik sektöründe ciddiyeti temsil etmeye yetebilecek, başarı göstergesi anlamında değerlendirilebilecek kadar yüksek bir pazar payı olan  rakamına ulaşabilen Fulda bu payı bilhassa kamyon ve zirai araçlar için üretmekte bulunduğu büyük oto lastiklere borçludur.

Güvenli bir sürüşün her şeyden daha ciddi olduğunu belirten firma, üretim prensiplerini de bu düşüncesine göre biçimlendirmiştir. Gerek hız limiti bulunmayan otobanlarda, gerek katı koşullarıyla arazi sürüşlerinde güvenliği sağlayabilmek için oto lastik üretimi yapmakta olan Fulda, performansa da güvenlik kadar önem vermektedir. Fulda sadece üretimiyle değil, müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarına verdiği önemle de dünya çapında tanınmaktadır. on binlerce kişi üzerinde her sene yapılan Fulda lastik ihtiyaçları anketleri yardımıyla potansiyel müşteri kitlesinin beklenti ve ihtiyaçlarını inceleyen Fulda, Ar-Ge yatırımları ve idare ekibiyle üretimlerine bu sonuçlara göre cihet verme eğilimindedir.

bağımsız kuruluşlarca yapılmakta olan öteki anketlerde ise Fulda lastik üretimi yapan firmalar arasında müşteri beklentileri ve düşüncelerine en fazla önem verici, teknolojiyi değerlendirmeyi ve bu gelişmeleri kendi üretim bandına yansıtmayı başarabilen kuruluşlar listesinde ilklere oynamaktadır.

fulda lastik

Fulda lastik fiyatlarının uygun olmaları, alıcı güvenliği ve memnuniyetini performansla birleştirebilen alternatifler olmaları benzeri özellikleriyle ön plana çıkmakta olan ve ilgi gören bir firma şekilde karşımıza çıkmaktadır. özellikle orta ekonomik düzeydeki kişiler için geniş olmayan maddi imkanların ihtiyaçlar doğrultusunda mantıklı bir şekilde değerlendirilmesi söz konusu olduğunda öncelikli seçenekler içinde yer almayı başaran Fulda, memleketimizde de enfazla tercih edilen alternatifler listesinde yer alıyor. özellikle araçları ile seyahat etmeyi seven şahısların güvenlik ve performansı ön plana çıkartan yapısı sebebiyle tercih etmekte olduğu Fulda lastikleri, kaliteli ürünlerin de uygun fiyatlarla satın alınabileceği konusu için son derece başarılı bir örnektir.