Blog

Triangle Kış Lastiği Testi Sonuçlarından Memnun

Triangle Kış Lastiği Testi Sonuçlarından Memnun 1

Triangle kış lastiği, Macaristan’lı dergi Autonavigator’un testlerinde daha pahalı markaların lastiklerini geride bıraktı. Autonavigator 4 Mevsim ve Kış Lastiği Testi kapsamında kışlık lastiklerin yanı sıra dört mevsim lastikleri de değerlendirildi. Testte Triangle WinterX TW401 kış lastiği yüksek performans sergiledi. Aynı zamanda 3PMSF işaretlemeli 4 mevsim lastik Triangle SeasonX TA01 de iyi sonuçlar elde etti. 3PMSF (3 Zirveli Dağ Kar Tanesi) işaretlemesi, ürünün karla kaplı zeminlerde bağımsız kuruluşlarca onaylandığını gösteriyor.

Triangle Kış Lastiği Yüksek Performans Sunuyor

Triangle WinterX TW401, testte 13 lastik arasında beşinci sırada yer aldı. Autonavigator 4 Mevsim ve Kış Lastiği Testi; kuru, ıslak asfaltta ve buzu simüle eden bir zeminde gerçekleştirildi. Dört mevsim Triangle SeasonX TA01 de kışlık lastikler ile karşılaştırma için gerçekleştirilen test için oldukça iyi bir sonuç elde etti. Soğuk havalarda gerçekleştirilen testlerde Triangle 4 mevsim lastik 8. sırada yer aldı. Yine daha bilindik olan kimi markaların lastiklerini geride bıraktı.

Triangle WinterX TW401 Özellikleri

Triangle WinterX TW401, Türkiye iklim koşullarına uygun olan bir üründür. Özel yönlü deseni, karlı ve buzlu zeminlerde yüksek çekiş gücü sağlamaktadır. Lastiğin genişletilmiş temas yüzeyi, daha iyi manevra kabiliyeti sağlamaktadır. Autonavigator 4 Mevsim ve Kış Lastiği Testi kapsamında öne çıkan ürün, tüm kışlık lastikler gibi 7 derecenin altındaki sıcaklıklarda kullanım için geliştirilmiştir. Geniş kanalları ile suyu etkili bir şekilde tahliye etmekte; suda kızaklama riskini önemli ölçüde düşürmektedir.

Triangle Lastik Ürün Yelpazesini Genişletiyor

Triangle Lastik Pazarlama Müdürü Wayne Foster: “Hem Triangle WinterX TW401 hem de dört mevsim SeasonX lastiklerimizin dünyanın en iyi lastik şirketlerinin ürünlerine karşı performansından fazlasıyla memnunuz. Ancak asla başarılarımız ile yetinmiyoruz; otomobiller, kamyonlar, otobüsler ve özel ekipman için tüm lastiklerimizin performansını iyileştirmek için sürekli çalışıyoruz. Hedefimiz, son kullanıcılara ve ortaklarımıza, güvenliğimizi ve paranızın karşılığını veren standartlarımızı karşılayan ürün ve hizmetler sunmaktır. Son beş yılda, Triangle Lastikleri olarak ürün gamımızı Tyres For Life marka sloganımız doğrultusunda güncellemeye odaklandık.”