Blog

Westlake ve Goodride Lastikleri için Yeni Planlar Açıklandı

Westlake ve Goodride Lastikleri için Yeni Planlar Açıklandı 1

Zhongce Kauuk Grubu (ZC Rubber), başkanı Shen Jinrong, şirketin Çin Distribütörleri Konferansı’nda yaptığı açıklamada, Hangzhou kentinde bir “Gelecek Fabrikası” kurmayı planladıklarını duyurdu. Üstelik Tayland ve Çin’deki ZC Rubber fabrikaları yeni yılda daha çeşitli üretimler yapacak. Jinrong ayrıca katılımcılara ZC Rubber’ın önümüzdeki beş yıl içinde “ZC Kauçuk Dijital Beyin” merkezini kuracağını söyledi. Bu “akıllı ağ”; şirketin üretim, tedarik zinciri, ekipman, hizmet ve pazarlama faaliyetlerini”, “genel endüstriyel dijitalleşmeye ulaşmak için” birbirine bağlayacak. Türkiye’de satışta olan Westlake ve Goodride lastikleri ZC Rubber tarafından üretiliyor. Yenilikçi teknolojilere sahip araştırma merkezleri bulunan firma, bu sayede Çin menşeili diğer lastik üreticilerinden ayrılıyor. Böylece Westlake ve Goodride lastikleri, uygun fiyata güvenli performans sağlayabiliyor.

Westlake ve Goodride Lastikleri Pandemiye Rağmen Büyümeyi Sağladı

ZC Rubber kamyon ve otobüs radyal lastik araştırma merkezi ile kısa süre önce duyurduğu ve aynı zamanda binek araç lastiklerini de içeren Flagship Serisi programı kapsamında ticari kamyon lastiği ürünleri geliştirmeye odaklanacak. ZC Rubber, geçtiğimiz yıl Westlake ve Goodride lastikleri ile birlikte Covid-19 etkisine rağmen büyümeyi sürdürdü. Shen Jinrong, 2020’nin ZC Rubber için dikkat çekici bir yıl olduğunu; yeni ürün ve teknolojilere odaklandıklarını söylüyor.

Goodride ve Westlake Lastik Distribütörleri Desteklenecek

ZC Rubber’ın başkan yardımcısı Ge Guorong, pandemi nedeniyle insanlar evde kaldığından ve sosyal medyada da daha fazla vakit geçirdiğinden distribütörlerine dijital pazarlama desteği vereceklerine dair söz verdi.

Ge Guorong: “Müşterilerle ortaklık bizim için çok önemli bir unsurdur. Pandemi karşısında, distribütörlerimizin hem satışları hem de pazar payı büyümesini sürdürmelerine yardımcı olmak için farklı kanallarda daha güçlü pazarlama desteği sağlayacağız. Şirketimizin büyüme şekline güveniyoruz ve bu ivmeyi 2021 ve sonrasında da korumayı dört gözle bekliyoruz.”