Blog

Yeni Continental Extreme Contact Dört Mevsim Lastiği Tanıtıldı

Yeni Continental Extreme Contact Dört Mevsim Lastiği Tanıtıldı 1

Yeni Continental ExtremeContact DWS06 Plus dört mevsim lastiği ABD’de piyasaya sürüldü. Yeni Continental 4 mevsim lastiği, pazardaki araçların %96’sında kullanılabilmesini sağlayan 100 ebatta sunuluyor. Continental ExtremeContact DWS06 deseninin geliştirilmiş versiyonu olan yeni lastiğin; hem kuru ve ıslak hem de karlı ve buzlu zemin performansı iyileştirildi.

Continental ExtremeContact DWS06 Plus Yüksek Kilometre Ömrü Sunuyor

Continental yetkilileri: “Kuru ve ıslak zeminlerde yol tutuşu, fren mesafesi, iyileştirilmiş kar ve buz performansı dâhil olmak üzere tüm önemli performans alanlarında iyileşme sağlayan ExtremeContact DWS06 Plus, popüler ExtremeContact DWS06’nın bir sonraki neslidir. Aynı zamanda olağanüstü sırt ömrüne sahiptir ve ABD’de 80.000 km diş ömrü garantisiyle desteklenmektedir.”

Continental ExtremeContact DWS06 Plus Zorlu Koşullarda Güvenlik Sağlıyor

Continental ExtremeContact DWS06, markanın SportPlus Teknolojisi ile sunuluyor. Bu teknoloji, lastiğin direksiyon manevralarına hızlı ve en doğru şekilde tepki vermesini sağlıyor. Yeni Continental dört mevsim lastiği, ıslak ve kaygan zeminlerde yüksek güvenlik sağlıyor. QuickView Göstergeleri, sürücülerin lastiklerin kuru, ıslak ve karlı koşullarda performansının yanı sıra lastik hizalamasını da kontrol edebilmesini sağlıyor.

Continental 4 Mevsim Lastiği Gelişmiş Performans Sergiliyor

Continental pazarlama direktörü Travis Roffler: “Continental ExtremeContact DWS06 Plus, spor ve lüks otomobillerin, CUV’lerin ve SUV’lerin performans odaklı sürücüleri için ideal bir lastiktir. Bu yeni Continental dört mevsim ultra yüksek performanslı lastiğini pazara sunmaktan heyecan duyuyoruz. ExtremeContact DWS06’da müşterilerimizin sevdiği özellikleri tutarak ve lastiği daha da geliştirierek ExtremeContact DWS06 Plus ile daha iyi performans sunuyoruz.