Blog

Yeni BKT Romörk Lastikleri Tanıtıldı

Yeni BKT Romörk Lastikleri Tanıtıldı 1

Markanın açıklamasına göre; yeni BKT romörk lastikleri, toprağı hasardan korumanın yanında asfaltta da yüksek yol tutuşuna sahip. Yeni BKT Ridemax FL 615, hem tarlada hem de yolda kullanılabiliyor. Hindistanlı öne çıkan endüstriyel ve zirai lastik markası Balkrishna Industries Ltd. (BKT), bu lastiği tankerler ve gübre serpme makineleri için özel olarak tasarladı.

BKT Römork Lastikleri Tüketici Taleplerine Karşılık Veriyor

Ünlü endüstriyel ve zirai lastik üreticisi: “Birçok çiftçi, asfaltta ve tarlada kullanım için tamamen farklı gereksinimleri karşılaması gereken lastikleri seçme ikilemiyle karşı karşıya. Lastikler, gevşek toprakta veya çimde düşük basınçlı çalışma ve ayrıca yolda yüksek çekiş gücü, ağır yükleri taşıma ve toprağın sıkışmasını önleme dahil olmak üzere çeşitli işlevleri yerine getirmelidir.”

Pazar taleplerine yanıt vermesi ile tanınan marka, yeni BKT römork lastikleri ile de bir dizi cazip avantaj sunuyor. Yeni BKT Ridemax FL 615; römorkların, tankerlerin ve gübre serpme makinelerinin serbest dönen dingillerine uyum sağlıyor.

BKT Ridemax FL 615 Ne Avantaj Sağlıyor?

Yeni BKT Ridemax FL 615; delinme direncini, mukavemeti ve yük kapasitesini arttıran bir çelik karkas yapısına sahip. Aynı zamanda oval omuz bölgesi ve geniş temas yüzeyi, toprak sıkışmasını azaltıyor. Ek olarak yeni BKT römork lastikleri, düşük dönme direnci ve yüksek kendini temizleme performansı ile öne çıkıyor. Zirai lastik üreticisi, ürünün hem asfaltta uzun yolculuklarla iyi bir şekilde başa çıkabildiğini hem de toprağı hasara karşı koruduğunu vurguluyor. BKT Ridemax FL 615 lastikleri şu anda tek boyutta mevcuttur: 800/65 R32.