BlogOto Lastik

Yeni Mitas SW-07 SPEEDWAY Lastiği Tanıtıldı

Yeni Mitas SW-07 SPEEDWAY Lastiği Tanıtıldı 1

Mitas, SW-07 SPEEDWAY lastiğinin en üst düzey rekabetçi hız yolu yarışları için özel olarak tasarlanmış yeni bir versiyonunu tanıttı. Yarış Lastiği, sırt deseni üzerindeki turuncu şerit işaretiyle dikkat çekerek kendisini öne çıkarmakta.

Mitas SW-07 SPEEDWAY Özellikleri Nedir?

Mitas SW-07 SPEEDWAY lastiğinin yeni geliştirilen bileşimi ve yapısı, gelişmiş kavrama ve ayak izi sağlayarak yarış boyunca olağanüstü performans sunar. Mitas lastik firmasının şimdiye kadar ürettiği en gelişmiş hız yolu yarış lastiğidir. Lastiğin özellikleri kesinlikle Uluslararası Motosiklet Federasyonu (FIM) yönetmeliklerine uygun olarak tasarlanmış ve uygulanmıştır.

En İyi Speedway Yarışçıları Süreci Destekliyor

Mitas lastik firmasının hız yolu yarışlarındaki ürün geliştirme çalışmaları olumlu karşılanıyor. Trelleborg Wheel Systems, Two Wheels Başkan Yardımcısı Gustavo Pinto Teixeira aracılığıyla görüşlerini kamuoyuna sunmuştur. Tüm sürücüleri karşılaştıkları her türlü zorlukta mükemmel ürünle destekleme konusundaki sürekli kararlılıklarını ifade etmiştir. Yeni versiyon SW-07 SPEEDWAY geliştirilmesi birçok üst düzey hız yolu yarışçısı tarafından desteklenmiştir. Versiyon geliştirmesine gelen olumlu tepkilere karşın, Trelleborg Wheel Systems destekleri dolayısıyla yarışçılara teşekkürlerini sunmuştuır.

Mitas Lastik Firması Nerededir? Hangi Tipte Lastik Üretiyor?

Mitas lastik; Bisikletler, motosikletler, tarım makineleri ve inşaat ekipmanları dahil olmak üzere çeşitli araç türleri için l uzmanlaşmış Çek merkezli şirkettir. Sektördeki 100 yılı aşkın deneyimiyle Mitas lastikleri, yüksek kaliteli lastik segmentinde önde gelen küresel tedarikçisi haline gelmiştir. Dayanıklılık, performans ve güvenliğe vurgu yaparak müşterilerinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Oto lastik, bisiklet lastiği vb. alanların tamamında Mitas sürdürülebilir üretim uygulamalarına kendini adamıştır. Lastiklerinin kalitesini ve performansını yükseltmek için sürekli olarak araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmaktadır.